Audi, Skoda, VW, Seat, opel, abart, alfa romeo, bentley, bmw, chip tuning chavrolet, citroen, dacia, dodge, ferari, fiat, jeep, ford, honda, infiniti,kia, lexus
egt, temperatura spalin, ciśnienie doładowania, podciśnienie, temperatura oleju auto gauge siśnienie oleju, temperatura wody, afr, ciśnienie paliwa, obrotomierz Torba do laptopa droższa niż sam komputer - Technogadżet

Torba do laptopa droższa niż sam komputer

Najwygodniejszym sposobem na przenoszenie laptopa jest torba do laptopa. Ich wybór jest przeogromny, a oprócz modeli typowo użytkowych, znajdziemy również takie, których nie powstydziłaby się prawdziwa modystka.

Niemiecka firma Munk Bogballe, przygotowała całą kolekcję toreb, która są połączeniem nowoczesnych technologii produkcyjnych z tradycyjnymi zasadami rzemiosła. Pozwoliło to stworzyć wyjątkowo luksusowe torby na laptopy oraz dokumenty, wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Każda torba na laptopa wykonywana jest ręcznie pod konkretne zamówienie, a produkty powstają w warsztacie zlokalizowanym w Kreuzberg, jednej z dzielnic Berlina. Wykonywane są z doskonałej jakości skóry i powstają ściśle według zasad ochrony środowiska.

Torby tworzone dla mężczyzn i kobiet są wystarczająco pojemne, by zmieścić w nich MacBooka, dokumenty, codzienną gazetę. A ponadto posiadają kieszeń na iPada, portfel oraz klucze. Podkreśleniem luksusowego stylu jest regulowany i zdejmowany pasek na ramię, wygodna rączka oraz opcjonalny dodatek do zapięcia zamka wykonany z 18-karatowego złota.

W zależności od wersji oraz rozmiaru, torby kosztując 560 USD za model do komputerów 13,3″, 650 USD za wersję 15,5″ oraz 960 lub 2,660 USD za modele wyposażone w srebrne lub złote zapinki.

torba do laptopa

Źródło: Munkbogballe.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *