10 mln Galaxy S7 trafiło na rynek

Poprzednie modele smartfonów z rodziny Galaxy S sprzedawały się średnio. Najnowszy model to jednak zupełnie inna bajka i w ciągu zaledwie kilku tygodni na rynek trafiło go ponad 10 mln egzemplarzy.

Wysłuchanie opinii użytkowników oraz zmiana kilku elementów sprawiły, że kolejny model flagowego smartfona Samsunga odniósł gigantyczny sukces rynkowy. Analitycy twierdzą bowiem, że od jego premiery na rynek trafiło 9,5 mln egzemplarzy, co z pewnością zapewni koncernowi świetne wyniki finansowe.Największą zaletą nowego modelu jest powrót do slotu na kartę microSD, a także mocniejszy procesor zapewniający bardziej płynne działanie aplikacji. Nie można też zapomnieć o wydajnych algorytmach zarządzających zużyciem energii, lepszym aparacie oraz kilku innych elementach.

Nie wiadomo wprawdzie ile z tej liczby przypada na Galaxy S7, ile natomiast na Galaxy S7 Edge, ale tak czy inaczej sukces jest niewątpliwy, a to dopiero początek sprzedaży i do końca bieżącego roku wynik ten zostanie z pewnością znacznie poprawiony.

Źródło: Cnbc.comYou may also like...