30 milionów Galaxy S3 sprzedane

Najnowszy model smartfona z rodziny Galaxy, to produkt którego popularności może pozazdrościć Samsungowi nawet Apple. Telefon dotychczas znalazł ponad 30 milionów nabywców.

Galaxy SIII zadebiutował na rynku w maju bieżącego roku i od razu stał się jednym z najbardziej pożądanych smartfonów, oferując przyszłym właścicielom znakomitą wydajność zawdzięczaną 4-rdzeniowemu procesorowi oraz doskonałą jakość obrazu.W ciągu mniej niż dwóch miesięcy, smartfon sprzedał się w ponad 20 milionach egzemplarzy, a Samsung liczył na to, że do 2013 roku uda się dobić do magicznej granicy 30 milionów. Jak poinformował na Twitterze polski oddział Samunga, ten plan udało się zrealizować znacznie wcześniej i to jeszcze przed sezonem świątecznym. Paradoksalnie w sprzedaży Galaxy SIII pomógł iPhone 5, który okazał się smartfonem mało rewolucyjnym i wielu konsumentów poszło kupić produkt Samsunga.

Samsung Galaxy SIII już teraz stal się jednym z najchętniej kupowanych telefonów na Androidzie wszech czasów, przynosząc Samsungowi 4,7 miliarda dolarów profitu tylko w tym roku. A jeszcze mamy przecież gwiazdkę, więc do końca roku wynik z pewnością będzie jeszcze lepszy.

Źródło: Twitter.com

You may also like...