Za kilka dni zobaczymy nowy gameplay z Cyberpunk 2077

CD Projekt RED potwierdził, że 30 sierpnia pokaże zupełnie nowy gameplay z gry Cyberpunk 2077. Będą to sceny z prezentacji podczas targów Gamescom 2019.

Na trwających właśnie targach Gamescom 2019, nie mogło zabraknąć firmy CD Projekt RED, która promuje tam swój kolejny hit jakim jest Cyberpunk 2077. Nie każdy może jednak pojechać na targi, by osobiście zobaczyć zaprezentowany tam gameplay. Producent obiecał więc dzisiaj, że już za kilka zaprezentuje pokazane tam materiały.

Będzie można je zobaczyć 30 sierpnia w streamie na oficjalnych kanałach CD Projektu na Twitchu oraz Mixerze. Producent twierdzi, że pokaże 15-minutowy edytowany gameplay, wzbogacony o wywiady z deweloperami ujawniające szczegóły zakulisowych prac nad grą. Pokaże też spojrzenie na proces tworzenia gry, a także ujawni więcej szczegółów dotyczących Pacyfiki, jednej z dzielnic miasta, w którym toczy się akcja nowej produkcji.

Niestety wbrew wcześniejszym zapewnieniom, podczas imprezy PAX West firma nie pokaże demonstracyjnej wersji gry. W oświadczeniu możemy przeczytać, że powodem tej decyzji są kwestie logistyczne, więc producent przeprasza wszystkich fanów za zmianę planów. Podczas eventu odbędzie się natomiast konkurs dla cosplayer’ów.

Przypomnę też, że podczas targów zapowiedziano także włączenie Cyberpunk 2077 do oferty nowego serwisu Google Stadia. Gra będzie wydana na pecety, a także konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Jej oficjalna premiera odbędzie się 16 kwietnia 2020 roku.

Cyberpunk 2077

Źródło

You may also like...