Domowy monitoring nie musi być drogi

Marka 360 Mobile wprowadza na rynek nową kamerę monitoringu. Model 360 Smart Camera PTZ Edition nagrywa obraz w rozdzielczości 2K, a kosztuje tylko 26 dolarów.

W przeszłości kamery domowego monitoringu nie były sprzętem dla każdego. Nie tylko kosztowały masę pieniędzy, ale też wymagały skomplikowanej instalacji. Technologia poszła jednak mocno do przodu i obecnie kamery są coraz tańsze. A dzięki łączności bezprzewodowej oraz zasilaniu z akumulatorów, może je zamontować każdy.

Model 360 Smart Camera PTZ Edition to sprzęt, który świetnie sprawdzi się jako narzędzie do ochrony domu lub biura. Produkt dysponuje 3 MP sensorem, który pozwala mu rejestrować obraz w rozdzielczości 2K. Nagranie jest więc niezwykle szczegółowe, co znacznie ułatwi identyfikację włamywacza który postanowi ukraść naszą własność.

360 Smart Camera PTZ Edition

Za sprawą inteligentnych technologii, jest wyraźny nawet przy słabym świetle lub jego braku. Procesor HiSilicon AI obsługuje natomiast specjalny algorytm, dzięki któremu obraz zachowuje kolory niezależnie od warunków oświetleniowych. Oczywiście kamera chroni też prywatność domowników, automatycznie przesłaniając obiektyw gdy przełączymy ją w tryb domowy. Potrafi również odróżniać twarze domowników oraz rozpoznawać sylwetki ludzi. Gdy zarejestruje włamanie, będzie automatycznie śledziła przestępcę, wszczynając równocześnie alarm.

360 Smart Camera PTZ Edition

Wyposażona w dwa silniki kamera, gwarantuje 360-stopniowe pole widzenia w poziomie oraz 152-stopniowe w pionie. Na jej obudowie znajduje się natomiast przycisk umożliwiający nawiązanie połączenia ze smartfonem. W ten sposób osoby starsze lub dzieci mogą komunikować się z rodzicami przebywającymi poza domem, gdyż sprzęt ma również głośnik.

360 Smart Camera PTZ zważywszy na oferowane możliwości nie jest sprzętem drogim. Można ją dostać w Chinach za równowartość 26 dolarów.

Źródło

You may also like...