45 tysięcy za laptopa do gier

Razer to producent wytrzymałych i funkcjonalnych akcesoriów dla graczy. Tym firma zajmowała się do tej pory, ale ostatnio poszerzyła swój asortyment o wydajne i niestety kosztowne laptopy.

Jej najnowszym produktem jest model Blade, w wersji przeznaczonej dla fanów gry Star Wars: The Old Republic, która jeszcze w tym roku zostanie przestawiona na model free-to-play. Jest to limitowana edycja obrandowana logiem gry, wyciętym laserem w aluminiowej obudowie oraz podświetlaną na żółto klawiaturą.Najnowsze gry oglądamy na 17,3-calowym ekranie full HD z podświetleniem LED, zaś za odpowiednią płynność gier dba procesor Intel Core i7 taktowany zegarem 2,8 GHz (3,5 GHz po aktywacji opcji Turbo), pracujący w tandemie z wydajną kartą graficzną Nvidia GeForce GT 555M z 2 GB szybkiej pamięci DDR5, oraz 8 GB dwukanałowej pamięci DDR 1333 MHz. Gry instalowane są natomiast na 256 GB dysku SSD.

Ciekawą funkcją komputera jest wbudowany, kolorowy ekran dotykowy współpracujący z interfejsem użytkownika Switchblade, opracowanym od podstaw specjalnie z myślą o wygodzie graczy.

Proponuję najpierw usiąść zanim dowiecie się ile trzeba zapłacić za tak niezwykły sprzęt. Ten limitowany laptop kosztuje 15,000 dolarów, a więc tyle, ile ludzie wydają na zakup samochodu. Jednak jest szansa otrzymania go całkowicie za damo. Obecnie Razer na swej stronie organizuje konkurs (http://www.razerzone.com/WieldTheForce ), w którym jest on jedną z nagród.

Mobilność, osiągi i wygląd, to największe zalety tego komputera. Największą wadą jest niestety cena.

Źródło: Razerzone.com

You may also like...