5 milionów Galaxy Note 2

Kolejna generacja tabletofonu Samsunga, sprzedaje się rewelacyjnie. SammyHub twierdzi, że w rękach konsumentów znajduje się już ponad 5 milionów sztuk Galaxy Note 2.

Samsung bez wątpienia podbija rynek elektroniki użytkowej, oferując nie tylko świetne telewizory, lecz także urządzenia mobilne. Galaxy S3 jest obecnie najchętniej kupowanym smartfonem, pozostawiając daleko w tyle iPhona 4S, a i Galaxy Note 2 sprzedaje się jak ciepłe bułeczki.Wiemy już, że liczba sprzedanych egzemplarzy, przekroczyła już 5 milionów sztuk. Co ciekawe, na początku listopada Samsung informował o zaledwie 3 milionach, co oznacza, że w ciągu niecałych czterech tygodni, sprzedano kolejne 2 miliony. To rewelacyjny wynik, który urządzenie zawdzięcza świetnym parametrom.

Aż 5,5-calowy ekran Super AMOLED, 4-rdzeniowy procesor taktowany zegarem 1,6 GHz, 2 GB pamięci RAM oraz 8-Mpix kamera robią wrażenie i sprawiają, że Galaxy Note 2 jest urządzeniem wyjątkowo funkcjonalnym, stając się idealnym pomostem pomiędzy smartfonami i tabletami. I to chyba zadecydowało o jego wielkim sukcesie.

Źródło: Sammyhub.com

You may also like...