80-calowy SmartTV od Vizio

Już niedługo kupienie zwykłego telewizora LCD będzie niemożliwe, bo wszystkie zostaną zastąpione przez wersje SmartTV. Takie wnioski można odnieść po prezentacjach na CES, gdzie innych telewizorów po prostu nie było.

Również firma Vizio będzie miała w swej ofercie SmartTV i to nie byle jaki, bo aż 80-calowe monstrum Razor LED Smart TV z systemem Theatre 3D. Telewizor ma bardzo nowoczesne wzornictwo, a ramka otaczająca ekran ma zaledwie 2 mm szerokości. Odbiornik wyposażono w aplikacje Vizio Internet, wspierające standard HTML4, a także uniwersalny pilot WiFi Direct, jak również aż 8 par pasywnych okularów 3D.Wracając do telewizora, to niestety nie jest to jeszcze Ultra HD, a jedynie Full HD, ale za to obraz wyświetla z częstotliwością 240 Hz z trybem Smooth Motion. Jego dynamiczny kontrast to 10,000,000: 1, a ponadto posiada wbudowane WiFi, UBS, DLNA, SRS StudioSound HD oraz parę innych nowinek technologicznych, które sprawią, że odbiornik będzie nam służył przez lata.

Jego cena nie jest raczej na każdą kieszeń, więc Vizo ma w swej ofercie również 70-calowy telewizor Ultra HD LED Smart TV również z systemem Theater 3D. Tu także mamy pełen wypas jeśli chodzi o wyposażenie odbiornika.

Źródło: Vizio.com

You may also like...