Na nowe słuchawki AirPods możemy poczekać znacznie dłużej. Aż do 2020 roku

Zdaniem analityka Ming-Chi Kuo, nowa wersja słuchawek AirPods nie pojawi się w przyszłym roku. Ich premiera odbędzie się dopiero w 2020 roku.

Mimo wysokiej ceny, słuchawki AirPods przeznaczone do nowych iPhone’ow, okazały się całkiem sporym sukcesem. Przynajmniej w Stanach Zjednoczonych, gdzie są jednymi z najchętniej kupowanych modeli słuchawek bezprzewodowych. Produkt jednak już się użytkownikom nieco opatrzył i zapewne wielu czeka już na nową, odświeżoną wersję.

Z początkowych doniesień wynikało, że nowe słuchawki do sprzedaży trafią na początku przyszłego roku. Zdaniem analityka Ming-Chi Kuo, klienci Apple będą musieli poczekać na nie znacznie dłużej. W najnowszej notatce dla inwestorów twierdzi bowiem, że ich premiera odbędzie się dopiero w 2020 roku.

Specjalista uważa, że odświeżone słuchawki otrzymają nie tylko nowy wygląd. Producent wprowadzi też kilka usprawnień w kwestii wyposażenia. Otrzymają ponoć technologię Bluetooth 5.0, a także funkcję bezprzewodowego ładowania. Na ich pokładzie znajdzie się też nowy model chipa W używanego w produktach amerykańskiej marki.

Musimy wziąć pod uwagę fakt, że powyższe informacje są jedynie prognozami analityka. Owszem, przewidywania Kuo mają dość duży poziom sprawdzalności, ale też nie jest on nieomylny. Może się więc zdarzyć, że jego prognozy tym razem nie sprawdzą się. Musimy więc poczekać, by przekonać się czy tym razem również miał rację.

AirPods

Źródło: Appleinsider.com

You may also like...