Najnowsza aktualizacja Galaxy Note 9 dostarcza Night Mode i pakiet zabezpieczeń

Samsung wypuścił kolejną aktualizację oprogramowania dla modelu Galaxy Note 9. Poprawka wprowadza m.in., czytnik kodów QR oraz tryb Night Mode.

Niemieccy użytkownicy flagowego smartfona Galaxy Note 9 mogą już pobierać na swój sprzęt najnowszą aktualizację udostępnioną przez producenta. Patch jest dość obszerny, gdyż waży aż 700 MB. Ale też przynosi ze sobą sporo nowych opcji usprawniających działanie telefonu.

Aktualizacja przede wszystkim oferuje użytkownikom czerwcową poprawkę bezpieczeństwa. Zbiorczy pakiet zabezpieczeń zawiera kilkanaście łatek zarówno do samego Androida, jak i firmowego oprogramowania Samsunga.

Ale to nie jest jedyne co dostarcza. Kolejny element dotyczy usprawnień w zakresie działania wbudowanego w smartfon aparatu. Prawdziwą nowością jest tryb Night Mode ułatwiający wykonywanie zdjęć przy słabym oświetleniu. Zwiększa jasność zdjęcia, równocześnie ograniczając jego zaszumienie. Krótko mówiąc nocne zdjęcia wychodzą dzięki temu znacznie lepiej.

W aktualizacji znajdziemy również natywny czytnik kodów QR, umożliwiający znacznie wygodniejsze ich skanowanie. Użytkownik nie musi już korzystać z zewnętrznych aplikacji lub też Bixby Vision. by zeskanować interesujący go kod i uzyskać dodatkowe informacje.

Jak już wspomniałem, aktualizacja pojawiła się najpierw w Niemczech, więc możliwe, że niebawem będzie ją można pobrać także w Polsce. Ze względu na rozmiar patcha warto to robić poprzez domowe WiFi, a także zadbać o to, by na czas instalacji bateria była w pełni naładowana.

Galaxy Note 9

Źródło: Slashgear.com

You may also like...