Paczka Amazonu uwięziła kobietę w jej domu

Pewna klientka firmy Amazon nie spodziewała się, że jej zamówienie sprawi tyle kłopotu. Kobieta utknęła w domu, gdyż przesyłka zablokowała drzwi wejściowe.

Kupowanie w sklepach online to prawdziwa wygoda. Nie musimy bowiem wychodzić z domu i szukać po sklepach potrzebnego nam produktu, nie mając pewności że go dostaniemy. Zakupiony towar dostaniemy prosto pod nasze drzwi, a często też w cenie dużo bardziej atrakcyjnej niż w stacjonarnym sklepie.

Czasem jednak zakupy online mogą stać się przyczyną dużych problemów, o czym na własnej skórze przekonała się pewna klientka. Kobieta opublikowała w aplikacji TikTok film prezentujący jej zmagania z paczką, którą dostarczył Amazon.

Muszę tu wyjaśnić, że w innych krajach dostarczanie przesyłek ze sklepów online wygląda nieco inaczej niż u nas. W Polsce nabywca musi potwierdzić jej odbiór własnym podpisem. W Stanach Zjednoczonych dostawca zostawia ją natomiast pod drzwiami i na tym się cała procedura kończy. Nie jest to rozwiązanie bezpieczne, gdyż zdarza się, że paczki są kradzione z terenu posesji. Jak widać na przykładzie tej kobiety, mogą też pojawić się inne problemy.

Okazało się bowiem, że dostawca w tak niefortunny sposób umieścił paczkę pod drzwiami, że całkowicie je zablokował. Kobieta nie mogła więc wyjść z domu, co jak widzimy na wideo, poważnie ją zdenerwowało. Na szczęście poradziła sobie z problemem za pomocą szpatułki, którą w końcu odepchnęła paczkę od drzwi na tyle daleko, by dało się je otworzyć.

Próba wyjścia z domu zajęła jej jednak około godziny. Na koniec w kilku dosadnych słowach dała znać obsłudze Amazonu co sądzi o ich profesjonalizmie.

Amazon

Źródło

You may also like...