Amerykański Galaxy S7 z dwoma procesorami

Samsung planuje wyposażyć swój najnowszy smartfon Galaxy S7 w kilka różnych procesorów, które będą dostępne w modelach przeznaczonych na określone rynki. Wygląda na to, że wariant przeznaczony dla Stanów Zjednoczonych, może być oferowany w wersji z dwoma procesorami.

Galaxy S7 to jeden z najważniejszych smartfonów Samsunga, który chce by sprzęt był jak najbardziej wszechstronny i można go było oferować zarówno dla najbardziej, jak i nieco mniej wymagających użytkowników. Dla tych pierwszych przygotowana zostanie wersja z ekranem 4K, ale zmiany będą dotyczyć również procesorów. W planach są trzy warianty urządzenia. Pierwszy z nich, przeznaczony na rynek indyjski będzie miał Exynosa 7422. Natomiast do zachodnich krajów trafią warianty dysponujące procesorem Snapdragon 820 oraz najnowszym układem Exynos 8 Octa 8890.

Najnowsze doniesienia sugerują, że na amerykańskim rynku dostępne mogą być dwa najmocniejsze warianty Galaxy S7. Tak wskazywałaby lista modeli, które trafią tam do sprzedaży. Znajdują się na niej Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge oznaczone jako SM-G930 i SM-G935.

Verizon wymienia modele SM-G930V, SM-G935V, zaś Sprint SM-G930P, SM-G935P i są to warianty wyposażone w Snapdragona 820. Z kolei AT&T informuje o modelach SM-G930A, SM-G935A, zaś T-Mobile o SM-G930T, SM-G935T i są to wersje z Exynosem 8890.

Powyższe informacje nie są oficjalne, więc na razie trzeba poczekać, aż poznamy więcej szczegółów.

Źródło: Sammobile.com

You may also like...