AMPWare Case – darmowa energia do smartfona

Duże, nowoczesne smartfony szybko wyczerpują baterię, więc trzeba je często doładowywać w ciągu dnia. By uniknąć sytuacji, gdy urządzenie przestanie działać, można ze sobą nosić powerbank, ale lepszym rozwiązaniem może być AMPWare Case.

AMPWare Case to obudowa do iPhone’a 6 oraz iPhone’a 6S, która została skonstruowana w taki sposób, by zasilać naszego smartfona w każdych warunkach, bez podłączania do sieci elektrycznej, czy też korzystania z powerbanku. Nie ma jednak wbudowanej baterii, lecz korzysta z rozwiązania identycznego jak w nakręcanych latarkach.
Najtańsze etui do smartfonów

Innymi słowy wyposażono ją w korbę oraz niewielki generator, którym wystarczy trochę pokręcić, by naładować wbudowaną w iPhone’a baterię. Producent tego gadżetu zapewnia, że około pięciu minut kręcenia, zapewni mniej więcej godzinę normalnego korzystania z urządzenia, lub do 5 godzin w trybie czuwania.

Tego typu rozwiązanie może być idealne dla ludzi, którzy dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu, przy czym nie zawsze jest w pobliżu gniazdko elektryczne, jak np. geodeci, podróżnicy itp. Obudowę można zamówić na stronie producenta.

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...