Apple blokuje aktywacje iPhone X

Apple nie chce, by w sieci pojawiały się filmy przedstawiające iPhone X. Blokuje więc aktywacje demonstracyjnych telefonów, dostępnych przed premierą.

Oficjalnie premiera nowego smartfona Apple odbędzie się 3 listopada. Tymczasem w ręce ludzi trafiają demonstracyjne wersje telefonów co sprawiło, że na YouTube pojawiają się kolejne materiały pokazujące możliwości iPhone X. Dostępnych jest także kilka pierwszych recenzji nowego sprzętu.

Apple chce uniknąć przedwczesnego ujawniania funkcjonalności najnowszego produktu. Dlatego zdecydowało się zablokować aktywację telefonu przed jego rynkową premierą. Koncern z tego powodu wyłączył m.in., telefony wysłane do Włoch. Na razie nie wiadomo jednak, czy działanie firmy dotyczy tylko egzemplarzy demonstracyjnych, czy także komercyjnych, które również mogły już trafić w ręce pierwszych klientów.

iPhone X cieszy się ogromnym zainteresowaniem konsumentów. Wszystkie egzemplarze dostępne w przedsprzedaży, zostały wykupione w ciągu zaledwie 10 minut. Nie wiadomo jednak ile ich było, gdyż Apple ma na razie problemy z produkcją. Eksperci twierdzą jednak, że w listopadzie powinny zostać rozwiązane. Dodam, że smartfon już wzbudza duże zainteresowanie na portalu eBay. Oferowane tam egzemplarze, przekraczają ceny 2000 dolarów, a w niektórych przypadkach sięgają już nawet 6 tysięcy. Wiele osób nie może się bowiem doczekać premiery nowego sprzętu, a w wielu przypadkach pieniądze nie grając roli. Znane są też przypadki sprzedaży własnej nerki za produkty Apple.

Jeśli pieniądze nie stanowią dla Was problemu i macie ochotę kupić model iPhone X, to zapraszam do tego sklepu.

iPhone X

Źródło: Softpedia.com

You may also like...