Poznaliśmy wygląd nowych słuchawek Apple z serii Beats

Wkrótce oferta bezprzewodowych słuchawek Apple rozszerzy się o nowy model Powerbeats Pro. Sprzęt sygnowany marką Beats, adresowany jest do aktywnych fizycznie.

AirPods 2 nie są jedynymi słuchawkami bezprzewodowymi, które Apple zamierza w tym roku wprowadzić do sprzedaży. Inżynierowie koncernu pracują bowiem nad kolejnym sprzętem sygnowanym marką Beats, który nazywa się Powerbeats Pro. Dzięki animacjom oraz obrazkom ukrytym w iOS 12.2, wiemy już dokładnie jak nowy sprzęt wygląda.

W przeciwieństwie do wspomnianych AirPods 2, nowe słuchawki adresowane są do osób aktywnych fizycznie. W ich konstrukcji nie zajdą jednak żadne rewolucyjne zmiany i sprzęt jest z wyglądu mocno podobny do Powerbeats 3. Słuchawki posiadają więc specjalne haczyki, dzięki którym będą się solidnie trzymały na naszych uszach nawet podczas intensywnych ćwiczeń.

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że nowe słuchawki otrzymają ten sam chip H1, który znajdziemy również w AirPods 2. Dodatkowym atutem jest obsługa asystenta Siri, a więc podczas ćwiczeń lub biegania będziemy mogli wygodnie obsługiwać naszego smartfona.

Niestety szczegółów technicznych słuchawek Powerbeats Pro na razie nie znamy. Biorąc jednakże pod uwagę, że jest to sprzęt dla sportowców, można oczekiwać odporności na wodę. Na informację o cenie oraz dacie premiery nowego sprzętu, musimy jednak trochę poczekać. Miejmy nadzieję, że bateria wytrzyma co najmniej tyle samo czasu co Powerbeats 3.

Powerbeats Pro

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...