Apple publikuje poradniki ułatwiające obsługę funkcji najnowszego modelu Apple Watch

Obsługa wszystkich funkcji najnowszego Apple Watch nie dla wszystkich może być jasna. Apple stara się więc pomóc, publikując poradnik objaśniający korzystanie z nich.

Obsługa współczesnych smartfonów posiadających mnogość funkcji, dla wielu osób może stanowić problem. Z biegiem czasu da się jednak je wszystkie opanować. I w przypadku kolejnego urządzenia z tym samym systemem, nie mamy już żadnych kłopotów.

Całkowicie nowym terytorium są jednak smartwatche, których funkcjonalność znacznie różni się od smartfonów. Mają zupełnie inne opcje, a sterowanie nimi wygląda całkiem inaczej. Szczególne w przypadku najnowszego Apple Watch, którego mnóstwo funkcji może przyprawić o zawrót głowy. Na szczęście producent wyciąga do użytkowników pomocną dłoń. Firma opublikowała właśnie poradniki, objaśniające użytkownikom zegarka, w jaki sposób mogą z nich korzystać.

Turtorial objaśnia w jaki sposób korzystać z podstawowych funkcji zegarka, takich jak obsługa pierścienia aktywności oraz Walkie-Talkie. Materiał uczy nas również w jaki sposób spersonalizować wygląd tarczki zegarka, dopasowując ją do osobistych preferencji, jak zlokalizować iPhone’a itp.

Musicie pamiętać, że poniższy poradnik przeznaczony jest dla najnowszej generacji Apple Watch. W przypadku posiadania starszych modeli, jego przydatność będzie nieco słabsza, gdyż mają one inną funkcjonalność. Ale nawet jeśli kupiliście właśnie starszy model, a nigdy wcześniej nie mieliście z takim sprzętem do czynienia, to poradnik może się przydać. Pomoże bowiem opanować podstawy użytkowania tego zegarka.

Apple Watch

Źródło: YouTube.com

You may also like...