Apple Watch refurbished dostępne w sklepie Apple

W internetowym sklepie koncernu Apple można już kupić pierwszą i drugą serię zegarków Apple Watch w wersji refurbished. Są one dostępne w cenach o kilkanaście procent niższych od nowych egzemplarzy.

Apple nie stroni od sprzedaży fabrycznie odnawianych produktów, czyli tzw. refurbished, które oferuje w cenie znacznie niższej od nowego egzemplarza. Teraz firma oferuje w takiej wersji również smartwatche Apple Watch Serii 1 oraz Serii 2.Duże firmy bardzo często sprzedają sprzęt fabrycznie odnawiany. Po wymianie kilku elementów i obudowy, urządzenia przechodzą testy potwierdzające ich pełną sprawność, a następnie wystawiane na sprzedaż w niższych cenach.

Całkiem niedawno Apple wprowadził do swego internetowego sklepu takie wersje iPhone’a 6s, a teraz można kupić używane smartwatche Apple Watch należące do pierwszej oraz drugiej serii. Ceny tych zegarków są odpowiednio 14% i 16% niższe od nowych egzemplarzy. Za Apple Watch Series 1 zapłacimy 229 dolarów, natomiast za Apple Watch Series 2 309 dolarów.Obecnie Apple Watch refurbished dostępne są tylko ze sportowymi paskami. Można jednak wybrać modele z 38 lub 42 mm kopertą ze stali nierdzewnej lub aluminium.

Apple zapewnia, że zegarki mają wymienioną baterię oraz obudowę, więc wyglądają jak nowe. Na każdy egzemplarz producent daje roczną gwarancję i w przypadku Stanów Zjednoczonych, także darmową przesyłkę oraz zwrot, gdyby klientowi produkt nie przypadł do gustu.

Zegarki możecie kupić bezpośrednio na stronie Apple.

Źródło: Apple.com

You may also like...