ARCHOS Diamond Plus – mocny smartfon z dużym ekranem

Firma ARCHOS, producent urządzeń mobilnych z systemem Android, wprowadza na polski rynek smartfon ARCHOS Diamond Plus.

Podobnie jak inne modele z serii Diamond, wyposażony został w 8-rdzeniowy procesor, wysokiej jakości aparat z przodu i z tyłu, dwa sloty na karty SIM oraz technologię 4G/LTE. ARCHOS Diamond Plus wykorzystuje 5,5-calowy laminowany wyświetlacz Full HD IPS, zapewniając wysoką jasność ekranu i wierne odwzorowanie kolorów. Za sprawą dwóch mikrofonów z redukcją szumów, ARCHOS Diamond Plus gwarantuje dobrą jakość połączeń.Smartfon wyposażony jest w 16GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia o kolejne 32GB w karcie microSD. Dzięki autorskiemu oprogramowaniu Fusion Storage, użytkownicy smartfonów ARCHOS mogą połączyć obydwa typy pamięci w jedną.

Technologia Fusion Storage poprzez sortowanie połączonych pamięci zewnętrznej i wewnętrznej, pozwala racjonalnie zagospodarować przestrzeń dedykowaną na treści zapisywane w smartfonie. Proces ten jest w pełni odwracalny, a dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu posortowanych plików pozwala na instalację jeszcze większej liczby aplikacji.

W przypadku Archosa Diamond Plus postawiliśmy przede wszystkim na dużych rozmiarów ekran i wyróżniający się design. Traktujemy ten model jako kolejny krok w ewolucji naszych produktów
z technologią 4G/LTE przeznaczonych dla szerszego grona użytkowników – mówi Loic Poirier, CEO firmy ARCHOS.

Model ARCHOS Diamond Plus charakteryzuje się eleganckim, smukłym designem oraz srebrną, lekko zakrzywianą obudową. Wyposażony jest w 2 aparaty – aparat 8MP z przodu z obiektywem o poszerzonym kącie oraz 16MP z tyłu, z 5-elementowym obiektywem zapobiegającym zniekształceniom obrazu. Sercem Diamond Plus jest 8-rdzeniowy 64-bitowy procesor Mediatek MT6753 (Cortex A53 1.5GHz) działający pod kontrolą systemu operacyjnego Andorid Lollipop 5.1. Smartfon wykorzystuje procesor graficzny T720MP3 oraz 2GB pamięci RAM.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 999 zł, a smartfona kupicie na tej stronie.

Źródło: Sarota.plYou may also like...