Prezenty w przedsprzedaży Asus ROG Phone

Asus zachęca do zakupu nowego smartfona Asus ROG Phone, rozdając prezenty. We Włoszech można dostać gratis akcesoria o wartości aż 100 euro.

Ruszyła już przedsprzedaż najnowszego, gamingowego smartfona Asusa adresowanego do fanów elektronicznej rozrywki. Sprzęt nie należy do tanich, dlatego producent stosuje zachętę oferując darmowe gadżety do każdego złożonego zamówienia. W niektórych przypadkach ich wartość jest całkiem spora i są niezwykle przydatne dla przyszłego posiadacza tego sprzętu.

Szczególnie pozytywnie wyróżnia się na tym polu włoski oddział firmy, który właśnie rozpoczął przyjmowanie zamówień. Każdy kto zdecyduje się zamówić telefon do 24 października, otrzyma kupon o wartości aż 100 euro na zakup akcesoriów. Dodatkowo kosztujący 900 euro telefon wersji 8/256 GB, oferowany jest w zestawie z zewnętrznym chłodzeniem AeroActive Cooler. To bardzo przydatny gadżet, który zadba o to, by telefon podczas zabawy pozostał przez cały czas chłodny.

Wśród oferowanych akcesoriów można znaleźć m.in., Gamevice, czyli dedykowany kontroler. To gadżet idealny dla wszystkich osób, które nie lubią grać przy pomocy dotykowych ekranów. Jeśli natomiast chcecie przerobić smartfona w prawdziwą konsolę, to przyda się TwinView Dock. To z kolei obudowa wzbogacająca telefon o dodatkowy 6-calowy ekran AMOLED, dwa dodatkowe głośniki oraz dwa haptyczne silniki odpowiadające za wibracje.

Asus ROG Phone możemy także przekształcić w komputer. Umożliwiają to dwie stacje dokujące Mobile Desktop Dock oraz Professional. Na wyposażeniu mają porty HDMI i Etherner, więc w ten sposób można wykorzystać telefon do pracy. Niestety na razie europejskie ceny opisanych akcesoriów nie są jeszcze znane.

Asus ROG Phone

Asus ROG Phone

Asus ROG Phone

Źródło: Asus.com

You may also like...