ASUS szykuje dobrze wyposażonego malucha ZenFone Mini

ASUS przygotowuje nowy smartfon premium dla fanów mniejszych urządzeń. Nadchodzący sprzęt będzie nazywał się ZenFone Mini i dostanie ekran poniżej 6-cali.

Nie da się ukryć, że nowoczesne stają się coraz większe i praktycznie standardem są obecnie ekrany w okolicach 6,5-cali. Dla wielu osób jest to zaleta, gdyż duża powierzchnia wyświetlacza gwarantuje komfort grania oraz oglądania filmów i seriali. Taki telefon jest również wygodniejszy do przeglądania internetu oraz świetnie spisuje się jako nawigacja GPS.

Nie każdy jednak lubi tak duże urządzenia i jest spora grupa konsumentów, którzy preferują mniejszy sprzęt. ASUS przygotowuje więc dla nich nowy model o nazwie ZenFone Mini, który powinien zaspokoić ich potrzeby. Będzie bowiem nie tylko mniejszy od obecnie oferowanych smartfonów, ale zaoferuje również wyposażenie premium. Mniejsze rozmiary nie będą więc oznaczały niższej wydajności.

Nowy smartfon na pewno zaoferuje przyszłym nabywcom wyświetlacz o przekątnej poniżej 6-cali. Nie będzie on jednak miał mniej niż 5,5-cala, więc nie oczekujmy sprzętu zbliżonego wielkością do iPhone’a SE.

Więcej szczegółów na razie nie ujawniono. Ale skoro ma to być smartfon premium, to niewykluczone że znajdziemy w nim najnowszego Snapdragona 888. Z pewnością pojawią się też niezłe aparaty oraz system szybkiego ładowania baterii.

Nie wiemy na razie kiedy ASUS planuje oficjalnie zaprezentować ZenFone Mini. Trudno też powiedzieć jak będzie wyglądał, ale możliwe że będzie mniejszą wersją modelu ZenFone 7 widocznego na poniższym zdjęciu.

ZenFone 7

Źródło

You may also like...