ASUS ZenFone 2 w nowej cenie 1299 złotych – do końca roku!

Ostatni tydzień listopada to zazwyczaj początek przedświątecznej gorączki, która towarzyszy nam przy okazji Świąt Bożego Narodzenia. Firma ASUS przygotowała z tej okazji nie lada gratkę dla osób szukających elektronicznych prezentów pod choinkę.

Dzięki świątecznej ofercie będziemy mogli kupić flagowego smartfona ASUS aż o 200 złotych taniej, czyli za 1299 złotych. Mowa tutaj o modelu ASUS ZenFone 2 ZE551ML z 4GB pamięci operacyjnej RAM oraz 32GB pamięci wewnętrznej, który był dostępny dotychczas w cenie 1499 złotych. Nową ceną zostały objęte wszystkie cztery wersje kolorystyczne: złota, czarna, srebrna oraz czerwona.

Harmonijne połączenie piękna, funkcjonalności i wydajności

Z jednej strony cieszące oko wzornictwo, z drugiej funkcjonalność i wysoka wydajność – najbardziej zaawansowany przedstawiciel rodziny ZenFone pełnymi garściami czerpie z filozofii Zen. Elementy obudowy ZenFone’a 2 zdobią eleganckie, koncentryczne kręgi oraz stylowe, a zarazem metaliczne wykończenia. Smartfon został zaprojektowany tak, aby jego obsługa była maksymalnie wygodna i intuicyjna. Telefon doskonale leży w dłoni, a umiejscowione z tyłu przyciski regulacji głośności, znajdują się tuż pod palcem wskazującym użytkownika.

4GB pamięci operacyjnej RAM

ASUS ZenFone 2 pracuje na systemie Android 5.0 Lollipop z nakładką ZenUI, która charakteryzuje się bardzo intuicyjnym menu ze stylowym interfejsem. Wydajny procesor Intel Atom Z3580 o częstotliwości taktowania 2,3GHz, wspierany przez 4GB pamięci operacyjnej RAM, będzie w stanie obsłużyć nawet najbardziej wymagające gry i aplikacje. ASUS ZenFone 2 posiada także wbudowany moduł 4G/LTE i daje możliwość korzystania z dwóch kart SIM jednocześnie. Za najlepsze wrażenia wizualne odpowiada z kolei ekran IPS Full HD o przekątnej 5,5”. Specyfikację techniczną uzupełnia duży akumulator o pojemności 3000mAh z technologią szybkiego ładowania – 60% w zaledwie 39 minut.

Zobacz najtańsze smartfony

ASUS PixelMaster
Za charakteryzujące się nie tylko wysoką rozdzielczością, ale także doskonałą jakością zdjęcia odpowiada 13-megapikselowe oczko aparatu.

W słabych warunkach oświetleniowych użytkownik może zastosować tryb LowLight, który zapewnia zwiększoną nawet do 400% jasność zdjęć. Ponadto nowoczesny flesz – Real Tone Flash – pozwala na doskonałe odwzorowanie kolorów podczas fotografowania nocą. Dzięki wbudowanej funkcji HDR możliwe jest połączenie kilku zdjęć z różnym poziomem naświetlenia, dzięki czemu finalne ujęcie ma większą rozpiętość tonalną. Z myślą o miłośnikach selfie, ZenFone’a 2 wyposażono również w 5 megapikselowy przedni aparat z funkcją wykonywania panoramicznego selfie o kącie nawet do 140 stopni.

Cena i dostępność

ASUS ZenFone 2 ZE551ML w wersji z 4GB pamięci operacyjnej RAM oraz 32GB pamięci wewnętrznej jest już dostępny w sprzedaży w nowej cenie 1299 złotych w czterech wersjach kolorystycznych. Niższa cena obowiązuje do końca tego roku.

Źródło: mondaypr.pl

You may also like...