Atrapa Galaxy Note 8 pokazuje wygląd telefonu

Na chińskim portalu Weibo pojawiła się atrapa Samsunga Galaxy Note 8. Widać na niej podwójną tylną kamerę oraz czytnik biometryczny zintegrowany z ekranem.

Galaxy Note 8 jest jednym z najbardziej oczekiwanych smartfonów tego roku. Wielu klientów po fiasku poprzedniej generacji liczy bowiem na to, że producent da z siebie wszystko i zaoferuje im sprzęt wart zakupu.

Czy tak będzie w istocie, przekonamy się za parę miesięcy. Na razie po raz kolejny możemy podziwiać wygląd nowego produktu. W chińskim portalu Weibo pojawiły się bowiem zdjęcia przedstawiające atrapę tego modelu. Widać na niej m.in., tylny panel, na którym znajduje się podwójny moduł umieszczonych pionowo kamer z podwójną lampą błyskową LED.

Jeszcze ciekawszy jest natomiast brak czytnika biometrycznego. W przeciwieństwie do Galaxy S8, w Galaxy Note 8 nie ma go na tylnym panelu. A to mogłoby oznaczać, że Samsungowi wreszcie udało się rozwiązać problem dotyczący jego integracji z wyświetlaczem. Sensor miał trafić pod ekran już w Galaxy S8, lecz problemy techniczne uniemożliwiły realizację tej koncepcji.

Galaxy Note 8 dostanie także 6,3″ ekran obsługiwany rysikiem S Pen, a także procesory Snapdragon 835 i Exynos 8895. Jego bateria będzie mieć natomiast pojemność 3700 mAh.

Galaxy Note 8 może zostać oficjalnie pokazany już podczas berlińskich targów IFA, które odbędą się w dniach 1-6 września.

Galaxy Note 8

Galaxy Note 8

Źródło: Weibo.com

You may also like...