AT&T dostaje wyłączność na 64GB HTC One w Stanach

Abonenci AT&T w Stanach Zjednoczonych będą mogli kupić 64GB wersję HTC One. Smatfon ma być dostępny w kwietniu.

W swoim promocyjnym wideo do HTC One, AT&T ujawniło, że będzie dostępna tylko i wyłącznie wersja 64GB, co oznacza, że inne duże sieci takie jak T-Mobile, będą mieli dostępne 32GB wersję HTC One.

[youtube]http://youtu.be/0N-XEgEUkac[/youtube]

 

 

AT&T będzie oferować dwie wersje HTC One, srebrną wersję (Glacier Silver) oraz czarną (Stealth Black). Operator pokazał również dwa akcesoria, które będzie sprzedawać wraz ze smartfonem. HTC Double Flip Case, jest to etui na telefon, które działa identycznie jak u Samsunga Galaxy. Jest też Morphie Juice Pack, służące jako etui, jak również dodatkowa bateria dla wymagających użytkowników.

AT&T prezentuje prosty Blinkfeed jeszcze atrakcyjniejszy interfejs, który pozwala na uzyskanie wszystkich zmian sieci społecznych, wiadomości i aplikacji na jednej osi czasu. HTC Zoe przynosi zupełne nowe wykorzystanie kamer smartfonów. Biorąc 20 kolejnych zdjęć, przy jednoczesnym nagrywaniu 3 sekund wideo w HD, tworzy z nich krótkie, łatwo współdzielone historie.

HTC ma pojawić się pod koniec kwietnia. Produkcja telefonu została opóźniona z powodu niedoborów producentów. Wielu konsumentów jest zdecydowanych, że lepszym wyborem jest HTC One, niż Samsung Galaxy S 4.

Źródło: SlashGear

You may also like...