AUN PH30S wyjątkowo tanim projektorem do salonu lub pokoju dziecka

Do sprzedaży trafił właśnie tani projektor AUN PH30S. Sprzęt wyświetla obraz w jakości 720p i działa w oparciu o system Android, a więc ma dostęp do popularnych aplikacji.

Gdy dziecko zaczyna rosnąć, potrzebuje własny telewizor, na którym będzie oglądało bajki, a także grało na konsoli. Oczywiście można kupić mu prosty model, jednak lepszym rozwiązaniem może być projektor. Po pierwsze oferuje znacznie większą przekątną obrazu, a po drugie może być tańszy nawet budżetowego TV.

AUN PH30S jednym z najtańszych projektorów na rynku

To nie żadna pomyłka, na AliExpress pojawił się bowiem w sprzedaży projektor AUN PH30S z Androidem, którego cena może nas bardzo miło zaskoczyć. Sprzęt jako źródło światła wykorzystuje lampę LED, która ma żywotność 30 tys. godzin i generuje jasność na poziomie 150 ANSI lumenów. Nie jest to może wiele, ale do domowego użytku powinno w zupełności wystarczyć, zapewniając odpowiednią jakość obrazu. A jeśli chodzi o jego parametry, to może wyświetlać obraz o przekątnej aż 150-cali i rozdzielczości 720p, przy kontraście 1000:1.

AUN PH30S
Źródło: AUN

Wyposażono go również w 3 W głośnik, ale jeśli chcemy uzyskać lepszą jakość audio, możemy podłączyć głośniki zewnętrzne. Umożliwia to 3,5 mm wyjście audio, a także technologia Bluetooth 4.0 dla głośników bezprzewodowych. Mamy również dwa porty USB-A, a dodatkowo możemy podłączyć projektor bezprzewodowo poprzez AirPlay oraz Miracast.

AUN PH30S
Źródło: AUN

Dużą zaletą sprzętu jest wbudowany Android 9.0, który zapewnia nam dostęp do popularnych aplikacji streamingowych. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby oglądać na nim filmy z YouTube lub Netflixa. Natomiast procesor RK3128 CPU z 1 GB ROM i 8 GB RAM, zapewnia płynne działanie sprzętu.

AUN PH30S dostępny jest na AliExpress i można go zamawiać także do Europy, a dodatkowo producent dostarcza odpowiednią wtyczkę zasilającą. Największym atutem tego sprzętu jest jednak jego cena, gdyż obecnie dostępny jest w promocji za 496 zł. Co ciekawe producent zapewnia, że sprzęt ma także polskie menu, co zapewni wygodę jego obsługi.

Oczywiście jeśli szukacie innych projektorów, to na tej stronie znajdziecie szeroki ich wybór. #reklama

Źródło

You may also like...