Battlefront II wzbogacone o treści z Ostatni Jedi

Star Wars: Battlefront II otrzymało właśnie pierwsze darmowe DLC. Nawiązuje ono do mającego w tym tygodniu premierę filmu Star Wars: Ostatni Jedi i zawiera sporo nowości.

Choć wydana parę tygodni temu gra Star Wars: Battlefront II sprzedaje się dość słabo, to Electronic Arts nie zamierza się jeszcze poddawać. Wydawca udostępnił właśnie pierwsze darmowe DLC, które nawiązuje do filmu Star Wars: Ostatni Jedi, w piątek wchodzącego na ekrany kin.

Należy przygotować się na dość dużo pobierania, gdyż aktualizacja waży niemal 10 GB. Zawiera jednak całkiem sporo treści, które powinny przypaść do gustu fanom Gwiezdnych Wojen. Przede wszystkim wzbogaca kampanię dla samotnego gracza o misję Battlefront II Resurrection. Jej akcja rozpoczyna się tuż po zakończeniu całej kampanii i składa się z trzech nowych rozdziałów, dotyczących wydarzeń prowadzących do Star Wars: Przebudzenie Mocy oraz Star Wars: Ostatni Jedi.

To nie wszystkie nowości wprowadzane przez DLC. Oprócz tego gracze dostają także Finna, czyli bohatera Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy jako Szturmowca, a także Kapitan Phasmę. Obie te postacie można odblokować całkowicie za darmo, bez konieczności wydawania kredytów. Podczas tego sezonu można też odblokować statki latające Crait oraz D-Qar, które biorą udział w meczach 20 vs 20 oraz 12 vs 12.

Jeśli nie posiadacie jeszcze gry, to w tym sklepie możecie kupić ja w promocyjnej cenie.

Battlefront II

Star Wars Battlefront 2

Źródło: Slashgear.com

You may also like...