Beidou Little Pepper 3 z 8-rdzeniowym procesorem

Wygląda na to, że chińscy producenci smartfonów pod względem technologicznym wyprzedzili już takie koncerny jak Samsung. Zaczynają bowiem sprzedawać telefony wyposażone w prawdziwe 8-rdzeniowe procesory.

Jak wiemy, Exynos 5 Samsunga, nie jest 8-rdzeniowym układem, a jedynie 4-rdzeniowym. Owszem, posiada 8 jednostek, lecz pracują albo 4 słabsze, albo 4 mocniejsze, nigdy wszystkie jednocześnie. Tymczasem chińscy producenci mają już w pełni funkcjonalne układy 8-rdzeniowe i zaczynają je instalować w swych smartfonach.

Taki procesor znajdzie się m.in. we flagowym smartfonie Beidou, modelu Little Pepper 3, którego rendery trafiły do sieci, pokazując nam jak będzie wyglądał.

Wzornictwu nie można nic zarzucić, podobnie jak specyfikacji technicznej. Beidou Little Pepper 3 zostanie wyposażony w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, zaś procesorem będzie wspomniany już 8-rdzeniowy układ MediaTeka – MT6592T. Oczywiście, jak na chińskie smartfony przystało, zawsze możemy liczyć na najnowszego Androida i w tym przypadku nie jest inaczej, dostaniemy bowiem Androida 4.3.

Beidou Little Pepper 3 pojawi się w sprzedaży w okolicach stycznia przyszłego roku, lecz na razie cena nie jest jeszcze znana.

Źródło: Mtksj.com

You may also like...