BenQ prezentuje monitory dla graczy z serii XL-Z

Aby kupić dobry monitor dla gracza nie wystarczy iść do sklepu i wziąć pierwszy lepszy, gdyż nie wszystkie nadają się do tego celu. Firmy produkują jednak specjalne modele przeznaczone do dynamicznych shooterów i BenQ wprowadza właśnie na rynek nowe monitory z serii XL-Z.

Seria składa się z trzech nowych produktów: 27-calowego XL2720Z, 24-calowego XL2420Z oraz XL2411Z. Wszystkie monitory wyposażono w matryce Full HD oraz technologie zapewniające doskonałą jakość obrazu w grach komputerowych, takie jak Motion Blur Reduction, Low Blue Light, ZeroFlicker, a dodatkowo posiadają szybką matrycę o czasie reakcji wynoszącym zaledwie 1 ms.

Ekrany posiadają systemy takie jak Black eQualizer, Display Mode, Smart Scaling, odpowiadające m.in. za wyświetlanie czerni, tryby pracy obrazu i jego skalowania, a dodatkowo wyposażono je w regulowaną podstawkę, umożliwiającą dopasowanie wysokości ekranu do poziomu oczu użytkownika. Gracze docenią także szybkie odświeżanie matrycy wynoszące 100, 120 oraz 144 Hz.

Monitory trafiły właśnie do sprzedaży i kosztują odpowiednio 529 USD za model XL2720Z, 500 dolarów za XL2420Z oraz 329 dolarów za XL2411Z.

Źródło: Benq.com

You may also like...