Nowoczesny blender Xiaomi przygotuje nam sok lub ugotuje zupę

Na europejski rynek trafił właśnie najnowszy produkt Xiaomi do naszych kuchni. Xiaomi Smart Blender sterowany jest za pomocą aplikacji i posiada wiele przydatnych funkcji.

Jeśli lubicie sprzęt Xiaomi i chcielibyście kupić coś nowego do Waszych kuchni, to macie ku temu świetną okazję. Producent wprowadził właśnie na europejskie rynki swój Xiaomi Smart Blender. To nowoczesny sprzęt o sporych możliwościach, który przyda się w każdym domu.

Kielichowy blender ma pojemność 1600 ml i zaprojektowano go do przygotowywania zimnych lub gorących napojów oraz posiłków. Przy jego pomocy możemy miksować, przygotować sok, puree, skruszyć lód, a nawet ugotować zupę. Urządzenie może przetworzyć do 1200 ml gorącego płynu lub 1600 ml zimnego jedzenia lub napoju. Łącznie do dyspozycji użytkownika jest osiem różnych trybów pracy.

Jeżeli zechcemy przygotować gorący posiłek, np., smaczną zupę, a nie mamy czasu, by ją od razu spożyć, sprzęt utrzyma jej ciepło przez pewien czas. Służy do tego specjalny tryb podtrzymywania ciepła, który pozwoli utrzymywać temperaturę zawartości przez około cztery godziny. Producent wyposażył go również w inteligentny tryb czyszczenia po skończonej pracy.

Xiaomi Smart Blender

Sprzęt wyposażono w bezszczotkowy silnik o mocy mieszania wynoszącej 1000 W i dziewięciu poziomach ustawień prędkości oraz mocy grzania 950 W. Jest też wysoki kielich ze szkła borokrzemianowego oraz podstawa ze stali nierdzewnej wyposażona w osiem ostrzy.

Produkt posiada również wbudowany wyświetlacz OLED, a dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth, można nim sterować za pomocą aplikacji Xiaomi Home. Aplikacja pozwala nie tylko na zmianę ustawień sprzętu, ale też zdalny start urządzenia oraz zaprogramowanie jego pracy na 12 godzin naprzód. Zawiera również dziesiątki przepisów, na różnego rodzaju potrawy.

Xiaomi Smart Blender

Xiaomi Smart Blender w tej chwili dostępny jest w Niemczech, ale niebawem powinien pojawić się także w innych krajach europejskich. Producent wycenił go na 139,99 euro.

Źródło

You may also like...