Blizzard przygotowuje przedsprzedaż World Of Warcraft: Legion

Kilka miesięcy temu Blizzard zapowiedział szósty dodatek do niezwykle popularnej gry World of Warcraft, noszący tytuł Legion. Jego daty premiery na razie nie podano, ale być może nie będzie to odległa przyszłość, skoro producent przygotowuje się do przedsprzedaży.

Na oficjalnej stronie dodatku pojawił się przycisk umożliwiający jego zakup w ofercie przedsprzedażowej. Na razie nie jest klikalny i ma dopisek “wkrótce” co rodzi spekulacje, że Blizzard już wkrótce poda jego datę premiery oraz oficjalnie rozpocznie przedsprzedaż.

Zobacz tanie gry na pc

Nie byłoby to dużym zaskoczeniem, w końcu podczas zbliżającego się weekendu odbędzie się impreza BlizzCon 2015, na której producent z pewnością przedstawi plany na przyszłość, również dotyczące swego flagowego produktu.
Oczywiście w tym roku dodatek się na pewno nie pojawi, ale nie można wykluczyć, że jego premiera odbędzie się już na początku przyszłego roku. World of Warcraft ostatnio znowu traci abonentów, więc Legion mógłby pomóc ich odzyskać. A przypomnę, że dodatek podniesie maksymalny poziom postaci do 110 oraz wprowadzi nową klasę Demon Hunter.

Źródło: Mmosite.com

You may also like...