Blizzard rozda nagrody w premierę filmu Warcraft

Już 25 maja na ekranach kin zadebiutuje długo oczekiwany film Warcraft, będący ekranizacją popularnej marki Blizzarda. By uświetnić nadchodzącą premierę, producent podaruje grającym w World of Warcraft bardzo ciekawe prezenty.

Premiera filmu Warcraft to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku, przynajmniej wśród milionów fanów znanej marki. Blizzard chce dodatkowo ją uświetnić poprzez rozdanie prezentów osobom grającym w World of Warcraft.Każdy kto posiada aktywną subskrypcję w World of Warcraft, przez dwa miesiące od premiery filmu będzie mógł otrzymać nagrodę w postaci broni. Nie trzeba jednak nic robić, czy też chodzić na żadne specjalne rajdy. Wystarczy po prostu w tym czasie zalogować się do gry, a wówczas otrzymamy broń jednoręczną oraz tarczę lub inny dodatek przeznaczony do noszenia w drugiej dłoni.

W przypadku Przymierza będzie to replika Lion’s Fang oraz Lion’s Heart. Natomiast Horda otrzyma Blood Guard’s Cleaver oraz Replica Staff of Gul’dan. Szczegóły na ich temat są na razie bardzo skąpe, jednak mówi się, że przedmioty będą na poziomie 1, więc nie będą przydatne w grze, a raczej nadadzą się jedynie do transmoga.

A jeśli macie ochotę kontynuować grę w świecie Azeroth, to powinniście kupić World of Warcraft: Legion, najnowszy dodatek do popularnego MMO, który pojawi się w sprzedaży już 30 sierpnia. Jego europejską wersję w najniższej cenie dostaniecie tutaj.

Źródło: Mmosite.com

You may also like...