Boway U5 z mocną baterią

W nowoczesnym smartfonie najważniejszym elementem jest wbrew pozorom bateria, ponieważ to od niej zależy, czy będziemy mogli używać go kilka dni, czy też kilka godzin. W tej kwestii liderem jest Boway U5, najnowszy smartfon na Androidzie prosto z Chin.

Nowa słuchawka nie jest sprzętem z górnej półki, gdyż pod jej maską nie znajdziemy mocnego czterordzeniowca, lecz umiarkowanie wydajny dwurdzeniowy MediaTek MT6572, taktowany zegarem 1,2 GHz.

Procesor wspierany jest przez nieco zbyt małą ilość pamięci, bo jedynie 512 MB oraz 4 GB pamięci użytkowej. W telefonie znajdziemy także 5 Mpix kamerę, a także takie dodatki jak WiFi, GPS, Dual SIM oraz inne funkcje. Systemem jest natomiast Android 4.2 Jelly Bean.

Wzornictwu sprzętu nie można nic zarzucić, producent wykorzystał metalową obudowę, która nie jest może tak cienka jak u konkurencji (jej rozmiary to 134.5 x 67.5 x 13.2 mm), ponieważ ma aż 13,2 mm grubości, ale skrywa za to potężny akumulator o pojemności 4000 mAh, które zwykle montowane są w tabletach. Taka bateria, w połączeniu ze zużywającym niewiele energii procesorem, zapewni bardzo długi czas pracy.

Źródło: Mtksj.com

You may also like...