Budżetowy Realme C11 na jednym ładowaniu wytrzyma 40 dni

Marka Realme zaprezentowała dziś najnowszy budżetowy model Realme C11. Jego największym atutem jest bateria 5000 mAh, dzięki której będzie działał na czuwaniu imponujące 40 dni.

Odkąd telefoniczne linie naziemne praktycznie wyszły z użytku, wiele osób przestawiło się na smartfony. Używa się ich jako domowych telefonów, więc poszukiwane są modele wyposażone w duże baterie, dzięki którym sprzęt będzie zawsze gotowy do użytku.

Realme zaprezentowało dziś nowego budżetowca, który świetnie będzie się do tego zadania nadawał. Na wyposażeniu modelu Realme C11 znajdziemy ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G35 z 2 GB RAM, a także 32 GB rozszerzalnej pamięci flash.

Realme C11

6,5″ ekran LCD o rozdzielczości HD+ z notchem, zapewni nam wygodne korzystanie z aplikacji oraz oglądanie filmów. Producent wkomponował w niego również 5 MP kamerę do selfie wspieraną przez sztuczną inteligencje. SI automatycznie dobiera ustawienia i poprawia niedostatki urody. Do zdjęć i filmów służy podwójny aparat tylny z 13 MP sensorem głównym i 2 MP soczewką do zdjęć portretowych.

Sprzęt działa w oparciu o Androida 10 z firmową nakładką interfejsu. Największym plus tego modelu stanowi jednak wspomniana wcześniej 5000 mAh bateria. Według producenta pozwala telefonowi działać na czuwaniu przez aż 40 dni. Dodatkowo dysponuje funkcją odwróconego ładowania, więc może pełnić funkcję powerbanku. Da się ją wykorzystać do naładowania innych elektronicznych gadżetów, jak telefon czy smartwatch.

Realme C11

Realme C11 do sprzedaży trafi już 22 lipca i będzie dostępny m.in., na oficjalnej stronie producenta. W przeliczeniu kosztuje około 390 zł.

Źródło

You may also like...