Burger King stworzył czerwonego hamburgera

Znana sieć Burger King coraz śmielej eksperymentuje z potrawami serwowanymi w swych lokalach. W zeszłym roku zaszokowała świat oferując czarnego hamburgera, a teraz postanowiła wprowadzić kolejną niespodziankę, tym razem dostępną w kolorze czerwonym.

Sieci fast food nie muszą przyciągać do siebie klientów, bo wciąż mają ich całkiem sporo, ale za to uwielbiają urozmaicać swą ofertę. Liderem w zaskakiwaniu konsumentów jest Burger King, który w zeszłym roku, na japońskim rynku wprowadził do sprzedaży limitowaną wersję czarnego hambugera. Jak widać na załączonym obrazu, oprócz czarnej bułki, był w nim także czarny ser, do których zabarwienia użyto atramentu kalmara. I mimo że miał to mało apetyczny wygląd potrawy spalonej na węgiel, to ponoć był całkiem smaczny.

Burger King oferuje swym klientom czerwonego hamburgera. Podobnie jak w wersji czarnej, tutaj również bułka oraz ser mają kolor czerwony, podkreślony przez ketchup oraz ostry sos i tak samo jak poprzednio, posiłek dostępny jest tylko w Japonii. Burger nazywa się Aka Burger i w sprzedaży pojawi się od 3 lipca tego roku.

Źródło: Independent.co.uk

You may also like...