Call of Duty: Black Ops III – Salvation – premiera już 6 września

Salvation, czwarty pakiet DLC do gry Call of Duty: Black Ops III, najlepiej sprzedającego się tytułu obecnej generacji konsol*, pojawi się na PlayStation 4 już 6 września, z późniejszą premierą na pozostałe platformy. Pakiet DLC Salvation, przyniesie wreszcie tak gorąco wyczekiwany finał Origins – historii Zombie, oraz cztery, pełne akcji mapy trybu multiplayer dla największych fanów.

“Bez wątpienia jest to najbardziej epicki pakiet DLC jaki stworzyliśmy, zarówno dla fanów rozgrywki wieloosobowej, jak i Zombie,” powiedział Mark Lamia, szef studia, Treyarch. “Mogę śmiało powiedzieć, że Zombie jest owocem olbrzymiej pracy całego studia i jestem dumny mogąc zakomunikować, że będzie to najlepsze i najbardziej epickie doświadczenie dla wszystkich fanów, którzy trwali z nami przez ostatnie 8 lat.”Pakiet Salvation zawierać będzie Revelations, długo wyczekiwany finał sagi o Zombie – Origins. Revelations przedstawi nam postaci znane z Origins, po tym, co już przeżyli w ciągu całego czasu od rozpoczęcia swojej przygody, co przywiodło ich aż do tego finalnego momentu. W ostatnim rozdziale opowieści o Zombie Richtofen, Dempsey, Takeo oraz Nikolai nareszcie stają oko w oko z tajemniczym Doktorem Monty. W konfrontacji ze starożytnym złem nasi bohaterowie muszą po raz kolejny stawić czoło hordom nieumarłych w ostatecznej walce o swoje dusze.

“Wraz z wydaniem trybu Zombie jako Easter Egg w Call of Duty: World at War, studio Treyarch zapoczątkowało podróż – chociaż bardziej, rozmowę – z fanami, i Revelations będzie kropką kończącą to wszystko,” powiedział Jason Blundell, reżyser trybu Zombies, Treyarch. “Sekrety, jakie zawarliśmy lata temu, nareszcie zyskają na znaczeniu – czekaliśmy na to naprawdę długo.”

Call of Duty: Black Ops III Salvation zawiera także cztery nowe, pełne akcji mapy trybu multiplayer, które przeniosą graczy od wiekowych ścian średniowiecznej fortecy do pozornie spokojnego, rodzinnego grilla na tyłach amerykańskiego domku.
· Citadel: Niegdyś będący domem potężnej, średniowiecznej armii, prastary zamek obecnie stoi opuszczony i zaniedbany. Ciasne korytarze będą wymuszały starcia w bliskiej odległości, podczas gdy fosa i most zwodzony zezwolą na unikalne możliwości poruszania się na tej średniego rozmiaru mapie. Ostatni intruzi nie wyszli stąd żywi – może tym razem szczęście bardziej wam dopisze.
· Micro: Co może być lepszego niż grillowanie w gorący, letni dzień? Zminiaturyzowana strefa wojny rozgrywająca się na doskonale zaopatrzonym stole piknikowym, o to co! Poruszaj się po tym zminimalizowanym polu walki w poszukiwaniu maksymalnych wrażeń.
· Outlaw: Przygotuj się na pojedynek w Outlaw; przerobioną w westernowym stylu mapę Standoff z Call of Duty: Black Ops II. Ta bezlitosna, średniej wielkości mapa spodoba się wszystkim fanom klasycznych walk, oskrzydlających tras i zajmowania strategicznych pozycji w dłużej trwających potyczkach.
· Rupture: Klasyczna mapa z Call of Duty: World at War – Outskirts została przeobrażona w zaawansowaną technologicznie placówkę, zaprojektowaną przez społeczeństwo przyszłości zdesperowane w swoich akcjach naprawienia atmosfery Ziemi.

Pakiet Salvation jest dostępny w zamówieniu przedpremierowym na PlayStation 4 w niższej cenie dzięki nabyciu całego Call of Duty: Black Ops III DLC Season Pass, który zawiera także trzy już dotychczas wydane pakiety map, w zbiorczej cenie $49.99. Kupno pojedynczego DLC z pakietem map, w tym także Salvation, wyniesie $15. Nie czekaj, zamów w przedsprzedaży Call of Duty: Black Ops III Salvation na PlayStation 4 aby otrzymać unikalny, dynamiczny motyw Revelations na konsolę Sony. Call of Duty: Black Ops III dostało kategorię „M for Mature” według ESRB, jako gra zawierająca krew, odniesienia do narkotyków, sceny przemocy oraz wulgarny język.

Call of Duty: Black Ops III Salvation pojawi się 6 września na PlayStation 4 oraz jakiś czas później na pozostałych konsolach obecnej generacji.

Źródło: prasoweYou may also like...