Call of Duty Mobile żegna się z trybem Zombie

Już 25 marca z gry Call of Duty Mobile zniknie popularny tryb Zombie. Według twórców opcja nie spełniła oczekiwań, więc zdecydowano się jej pozbyć.

Wydana jakiś czas temu na smartfony gra Call of Duty Mobile, wkrótce może stracić na atrakcyjności. Za kilkanaście dni, twórcy popularnej strzelanki zamierzają bowiem pozbawić jej trybu Zombie. Przestanie on działać już 25 marca.

Jaki jest powód usunięcia jednej z ciekawszych opcji dostępnych w tej grze? Według twórców jego jakość odbiega znacznie od pierwotnych oczekiwań. Po długiej debacie zdecydowano więc odebrać go posiadaczom tej gry.

Twórcy twierdzą też, że tryb Zombie od samego początku był tylko opcją dodaną wyłącznie na pewien czas, choć nie ustalono na jak długi. Autorzy wyjaśniają, że był to swego rodzaju test mający na celu sprawdzenie jak na nową opcję zareagują gracze. Zebrane opinie chciano wykorzystać do potencjalnego kształtowania trybu w przyszłości.

Oczywiście nie oznacza to, że mobilne Call of Duty traci ten tryb na zawsze. Twórcy nie wykluczają bowiem, że w przyszłości opcja powróci. Ale stanie się to wyłącznie wtedy gdy uda się spełnić określony standard jakości. Na tę chwilę, gracze musza jednak o nim zapomnieć. Szansa, że powróci jest bowiem nikła, choć oczywiście może pojawić się w kolejnej odsłonie.

Call Of Duty Mobile

Źródło

You may also like...