Całowanie żółwia to głupi pomysł

Pewien Chińczyk postanowił zabłysnąć w internecie, dlatego uznał, że fajnie będzie zrobić sobie fotkę jak całuje żółwia. Niestety nie przewidział, że zwierzak potrafi bardzo mocno gryźć i teraz wygląda jak Natalia Siwiec. Tylko, że jemu taki wygląd udało się uzyskać metodą naturalną.

Użytkownicy portali społecznościowych uwielbiają sobie robić fotki w różnych miejscach i pozach. Problem w tym, że większość z nich jest nudna, ponieważ ich autorzy nie mają pomysłu na dobre zdjęcie.

Pewien Chińczyk posiadający konto na Weibo uznał więc, że zrobi coś oryginalnego. Dlatego postanowił pozować do zdjęcia ze starym żółwiem morskim. Najwyraźniej nigdy wcześniej nie miał do czynienia z tymi zwierzakami, bo inaczej wiedziałby, że żółwie potrafią gryź i to bardzo mocno. Te większe mogą bez problemu odciąć nawet ludzki palec.

Jak było do przewidzenia, żółwiowi bardzo spodobały się wargi mężczyzny i postanowił ich skosztować. Gość wygląda teraz jak Natalia Siwiec i tylko czekać aż zaproponują mu sesję do Playboya.

Źródło: Yukawanet.com

You may also like...