Program Volvo w abonamencie zwiększa gamę dostępnych modeli

Koncern Volvo rozszerza swój program Care by Volvo, o kolejne modele. Usługa korzystania z pojazdów w ramach miesięcznego abonamentu, oferuje teraz pięć nowych modeli.

Posiadanie własnego samochodu jest luksusem, na który nie każdego stać, dlatego większość osób kupuje auta używane. Parę lat temu najwięksi producenci postanowili ułatwić posiadanie czterech kółek i wyszli do klientów z nową ofertą auta w abonamencie. W ramach płaconej co miesiąc niewielkiej kwoty, klient może użytkować nowy samochód, nie martwić się ubezpieczeniem, naprawami czy też zimowymi oponami.

Pomysł szybko się sprawdził, więc kolejni producenci zaczęli oferować własne wersje programu. W 2017 roku uruchomiło go również Volvo, a nazywa się on Care by Volvo. Umowa abonamentu podpisywana jest na okres dwóch lat, przy czym po 12 miesiącach klient może zmienić samochód inny, podpisując kolejną 2-letnią umowę.

Usługa do tej pory oferowała jednak mocno ograniczony wybór modeli, więc nie była szczególnie atrakcyjna. Klient mógł zdecydować się jedynie na crossovera XC40 lub sedana S60. Teraz szwedzka marka zwiększyła nieco wybór pojazdów, dodając pięć nowych modeli. Obecnie można wybrać jeden z następujących pojazdów, płacąc co miesiąc odpowiednią kwotę za jego wynajem:

XC40 T5 AWD Momentum – $700
S60 T5 FWD Momentum – $700
XC40 T5 AWD R-Design – $750
S60 T6 AWD R-Design – $750
V60 Cross Country T5 AWD – $750
XC60 T5 AWD Momentum – $750
XC90 T6 AWD Momentum – $800

Producent zmienił też proces wypełniania wniosku, który stał się dużo prostszy i szybszy. Producent obiecuje, że od rozpoczęcia wypełniania wniosku do jego zakończenia, upłynie maksymalnie 5 minut. Firma zmienia też sposób wystawiania ubezpieczenia. Dotychczas klient marki musiał bowiem czekać od 24 do 48 godzin aż ubezpieczyciel wyda mu kartę ubezpieczenia.

Care by Volvo

Źródło

You may also like...