Cooler Master CK350: klawiatury mechaniczne nie muszą być drogie

Cooler Master CK350 to mechaniczna klawiatura dla graczy, na którą stać każdego. Produkt o minimalistycznym wzornictwie kosztuje bowiem jedynie 250 zł.

W ostatnich latach nastąpił znaczny wzrost popularności klawiatur mechanicznych i obecnie niemal każdy szanujący się gracz posiada takową na biurku. Ich największymi zaletami jest przede wszystkim wytrzymałość oraz dokładność i szybkość działania. Zainstalowane w nich przełączniki wytrzymują bowiem dziesiątki milionów kliknięć, zaś w razie awarii któregoś możemy go łatwo wymienić. Nie musimy więc kupować nowego sprzętu.

Mechaniczna klawiatura jest jednak dość drogim sprzętem i zwykle na zakup takowej trzeba przeznaczyć co najmniej 500 zł. Można jednak znaleźć modele tańsze, a jednym z nich jest model Cooler Master CK350, który dostaniemy w cenie zaledwie 250 zł.

Cooler Master CK350

Producent zastosował tu szczotkowane aluminium i dobrej jakości tworzywo zapewniające ładny wygląd oraz trwałość. Gracze mogą też zdecydować się na ulubiony kolor przełączników: czerwone, niebieskie i brązowe switche Outemu. Dzięki nim klawiatura sprawdzi się nie tylko podczas grania, ale i codziennej pracy.

Cooler Master CK350


Sprzęt posiada naturalnie podświetlenie RGB, tak uwielbiane przez graczy. Możemy nim sterować bez potrzeby instalacji oprogramowania. Zapewnia to system On-the-fly, dzięki któremu można w łatwy sposób dostosować funkcjonalność klawiatury do własnych potrzeb. Zarówno konfiguracja podświetlenia, jak i tworzenie makr, odbywają się za pomocą odpowiednich skrótów klawiszowych.

Cooler Master CK350

Zaletą sprzętu jest także moduł numeryczny, który sprawia, że produkt nadaje się nie tylko do zabawy, lecz również pracy. Klawiatura Cooler Master CK350 jest już dostępna w polskich sklepach w cenie ok. 250 zł.

Cooler Master CK350

Specyfikacja:

Przełączniki: Outemu (Red, Blue, Brown)
Materiał: szczotkowane aluminium, tworzywo sztuczne
Kolor: gunmetal black
Podświetlenie: RGB
Częstotliwość próbkowania: 1000 Hz
Czas odpowiedzi: 1 ms/1000 Hz
Pamięć wewnętrzna: 64 KB
Przewód: USB 1,8 m
Waga: 1100 g
Wymiary: 440 x 140 x 45 mm

Źródło

You may also like...