Czerwcowa poprawka bezpieczeństwa Galaxy S10 dodaje skaner kodów QR

Samsung udostępnił właśnie czerwcową poprawkę bezpieczeństwa dla modelu Galaxy S10. Aktualizacja dostarcza również wbudowany skaner kodów QR.

Parę dni temu Samsung udostępnił czerwcową poprawkę bezpieczeństwa dla modelu Galaxy S10. Wówczas dostał ją jednak tylko wariant wyposażony w Snapdragona, natomiast teraz tę samą aktualizację otrzymał również model z Exynosem. Dystrybucję poprawki rozpoczęto od Szwajcarii, więc w nadchodzącym tygodniu powinna dotrzeć również do pozostałych europejskich państw.

Aktualizacja o numerze G97*FXXU2ASF3, dostarcza użytkownikom przede wszystkim zbiorczy pakiet zabezpieczeń do Androida oraz oprogramowania Samsunga. Znajduje się w nim kilkanaście różnych łatek do mniej lub bardziej groźnych luk, więc jego zainstalowanie zwiększy poziom ochrony naszego sprzętu.

Poprawka bezpieczeństwa to nie jedyne co dostarcza nowa aktualizacja. Użytkownicy otrzymali również skaner kodów QR, które ostatnio zyskują na popularności. Można je spotkać na różnego rodzaju plakatach reklamowych, ale też w wielu innych miejscach. Dotychczas użytkownicy Galaxy S10 musieli do ich odczytania używać Bixby Vision lub zewnętrznych aplikacji. Teraz przestało to być konieczne, gdyż funkcja jest dostępna od ręki od razu po uruchomieniu aplikacji aparatu.

To właściwie wszystko co oferuje wspomniana aktualizacja, gdyż oprócz skanera, nie otrzymujemy już żadnych innych funkcji.

Galaxy S10

Źródło: Sammobile.com

You may also like...