Decathlon Stilus E_Trail z łatwością zabierze nas na górskie szczyty

Marka Decathlon wprowadziła na europejskie rynki nowy górski rower elektryczny Decathlon Stilus E_Trail. Rower z mocnym silnikiem Boscha rozpędza się do 25 km/h i przejedzie 100 km na jednym ładowaniu.

Rowery górskie to segment coraz silniej reprezentowany przez elektryki. Kolejny model, który zabierze nas w trudny teren i pozwoli z łatwością wjechać na szczyt góry, wprowadziła do sprzedaży marka Decathlon. W kilku europejskich krajach dostępny jest już model Stilus E_Trail.

Rower dysponuje silnikiem BOSCH Performance Line CX, który generuje 65 Nm momentu obrotowego i pozwala rozpędzić się do 25 km/h. Dzięki wbudowanemu sensorowi momentu obrotowego, rower zapewnia aż 300 procentowe wspomaganie siły pedałowania. Oferuje przy tym pięć trybów ustawień w prędkości, wraz z trybem chodu, który ułatwia transportowanie roweru.

Wbudowana w ramę bateria BOSCH Powertube o pojemności 500 Wh, pozwoli na jednym ładowaniu przejechać dystans 100 km. Producent deklaruje również, że energii wystarczy również, aby wspiąć się po zboczu góry na wysokość 1400 m. Rower świetnie nadaje się więc do podróżowania po górach i wjeżdżania na ich szczyty, aby podziwiać okolicę.

Naturalnie e-bike posiada pełną amortyzację o skoku 130 mm, aby zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort podczas jazdy. Wygodę dodatkowo podnoszą opony 74×5,7 cm, natomiast hydrauliczne hamulce tarczowe CLARKS M4 zadbają o to, byśmy nie zjechali z górskiego szlaku. A jeśli chcemy sprawdzić aktualną prędkość oraz poziom naładowania baterii, wystarczy zetknąć na wyświetlacz BOSCH Purion, zainstalowany na kierownicy roweru.

Wykonana z aluminium 6061 rama dostępna jest w kilku rozmiarach, dzięki czemu łatwo dobrać rower do wzrostu użytkownika. W najlżejszej wersji S rower waży 24,4 kg i wytrzymuje obciążenie do 120 kg,

Decathlon Stilus E_Trail dostępny jest w cenie od 2999 do 2599 euro, a można go zamawiać na stronie producenta.

Oczywiście jeśli potrzebujecie tańszego elektryka, to na tej stronie znajdziecie szeroki wybór modeli na każdą kieszeń.

Decathlon Stilus E_Trail

Źródło

You may also like...