W Destiny 2 powrócą mikrotransakcje

Fanów strzelanek oczekujących na premierę Destiny 2, może zmartwić informacja o obecności w grze mikrotransakcji. Miejmy nadzieję, że nie będą wpływać na rozgrywkę.

Gracze szybko zaadaptowali się do mikrotransakcji obecnych w grach. Są one usprawiedliwione gdy tytuł oferowany jest za darmo. Kiedy jednak musimy za niego zapłacić pełną cenę, a dodatkowo wpływają na rozgrywkę, wtedy stanowią poważny problem.

Na szczęście wielu producentów, którzy wpychają do swych gier mikrotransakcje, ogranicza je tylko do kosmetycznych przedmiotów, które nie wpływają na rozgrywkę. Tak było w Destiny i wygląda na to, że mikrotransakcje powrócą także w jej sequelu. Potwierdza to ulotka reklamowa sklepu GameStop.

Ulotka potwierdza jedynie obecność mikrotransakcji, ale nie wiemy co kupimy za realną gotówkę. Możliwe, że będzie to system podobny do tego z poprzedniej części, gdzie kupowało się srebrne monety. Pakiet 500 szt. na stronie Microsoftu oferowany jest w cenie 20,39 zł, a płaciło się nimi za kosmetyczne dodatki oraz emotki bez wpływu na rozgrywkę.

Wkrótce dowiemy się szczegółów, gdyż konsolowa wersja Destiny 2 wychodzi już 6 września. Posiadacze pecetów będą musieli poczekać na nią do października. A grę, możecie w niezłej cenie zakupić na tej stronie.

Destiny 2

Źródło: Mp1st.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *