Aplikacja Disney Plus dostała nowe funkcje odtwarzania

Disney podniósł funkcjonalność oficjalnej aplikacji platformy Disney Plus. Narzędzie zapewniające dostęp do filmów i seriali, otrzymało nowe funkcje odtwarzania.

Wystarczyło zaledwie kilka dni, by platforma Disney Plus zdobyła 10 mln subskrybentów, których konta stały się już celem ataku hakerów. Dostęp do oferty możliwy jest za pośrednictwem dedykowanej aplikacji, której funkcjonalność pozostawia jednak nieco do życzenia. Programowi brakuje wielu opcji oferowanych chociażby przez rywali, więc korzystanie z niego jest nieco uciążliwe.

Na szczęście koncern dba o jej rozwój i właśnie wprowadził kilka przydatnych funkcji, dających większą kontrolę nad odtwarzaniem. Nie jest to może to, czego oczekiwali użytkownicy. Ale przynajmniej można wznowić oglądanie zatrzymanego filmu, a także zrestartować, by obejrzeć od początku. Doszła też opcja dodawania wybranych produkcji do listy oglądanych. Pozwala to dodawać kolejne filmy do kolejki oglądania. Natomiast spis oglądanych treści jest dostępny z ekranu głównego, więc po uruchomieniu aplikacji mamy do nich łatwiejszy dostęp.

To oczywiście dopiero początek wprowadzanych zmian. Aktualnie użytkownicy w Holandii testują dwie kolejne funkcje. Jest to kontynuacja oglądania oraz autoodtwarzanie materiału. Nie wiemy jednak kiedy platforma wprowadzi je do użytku. Można jednak założyć, że pojawią się w ciągu paru tygodni, gdyż ich obecność podniesie atrakcyjność narzędzia.

Disney Plus

Źródło

You may also like...