Doogee X30 debiutuje na chińskim rynku

Na rynku zadebiutował najnowszy smartfon Doogee X30. Jest to model ze średniej półki, wyposażony w cztery kamery oraz wyświetlacz Full HD.

Chińska firma Doogee, wprowadziła dziś do sprzedaży swój najnowszy model smartfona, który zaliczymy do kategorii telefonów ze średniej półki. Doogee X30 jest produktem o niezbyt mocnej specyfikacji, ale za to oferującym wyposażenie, które spodoba się fanom fotografii.

Sprzęt posiada 5,5″ ekran dotykowy w technologii IPS i rozdzielczości Full HD, który chroni szkło 2.5D. Pod jego maską znajdziemy czterordzeniowy procesor współpracujący z 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci użytkowej.

Największe wrażenie robią jednak kamery, gdyż w tym modelu zainstalowano ich aż cztery. Z tyłu znajduje się podwójna kamera wyposażona w dwa sensory o rozdzielczości 8 Mpix. Z przodu natomiast zamontowano dwa sensory 5 Mpix, które służą do robienie selfie oraz wideorozmów. Producent dodatkowo zadbał o funkcjonalne oprogramowanie tychże kamer, dodając kilka przydatnych opcji poprawiających jakość zdjęcia.

Dodam, że Doogee X30 zasila bateria 3360 mAh, a dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: złotej, srebrnej oraz matowo czarnej. Cena tego modelu na chwilę obecną nie jest znana.

Doogee X30

Doogee X30

Źródło: Doogee.cc

You may also like...