Doom ukończony w Ultra Nightmare

Najnowsza odsłona gry Doom ukazała się na rynku zaledwie kilka dni temu, a już jeden z graczy dokonał niebywałego osiągnięcia i ukończył ją na najwyższym poziomie trudności Nightmare i to bez ani jednego zgonu.

Kilka dni temu do sprzedaży trafiła kolejna odsłona kultowej strzelanki Doom, która wielu osobom, pamiętającym jeszcze pierwszą część serii, pozwoli przypomnieć czasy swej młodości.Gracze bardzo chwalą sobie tryb kampanii przygotowanej przez id Software, który jest ponoć bardzo wierny oryginałowi, choć oczywiście wzbogacony o wiele nowych elementów związanych z mechaniką. Jednym z nich jest nowy poziom trudności Ultra Nightmare, stanowiący jeszcze większe wyzwanie niż tryb Nightmare, który w nowej strzelance również jest obecny.

Tryb Ultra Nightmare przeznaczony jest dla prawdziwych twardzieli, ponieważ nie można w nim używać save’ów, co oznacza że każdy zgon oznacza konieczność rozpoczęcia zabawy od samego początku. Mimo to gracz ukrywający się pod pseudonimem Zero Master, w zaledwie dwa dni od premiery Dooma, pokonał grę na tym poziomie trudności, co zajęło mu 4 godziny i 47 minut.

Cały przejście gry oczywiście zarejestrował i wrzucił na YouTube, gdzie każdy z Was może to obejrzeć. A jeśli nie posiadacie jeszcze Dooma, to nic nie stoi na przeszkodzie, by go kupić. Z trybem multiplayer i w bardzo atrakcyjnej cenie dostaniecie go tutaj.

Źródło: Youtube.comYou may also like...