Dwuekranowy Samsung Hennessy oficjalnie ogłoszony

Odkąd topowe smartfony palą się i wybuchają, kupowanie czegoś od Samsunga i Apple, może być ryzykowne. Chyba, że uwielbiamy ryzyko, wtedy niezłym pomysłem będzie zakup Samsunga Hennessy.

Nowy smartfon, który pojawi się wkrótce na chińskim rynku, to urządzenie bardzo niezwykłe, gdyż jest to nie tylko smartfon posiadający dwa ekrany, ale też fizyczną klawiaturę, co już samo w sobie jest nietypowe.

Słuchawka posiada podwójny ekran o przekątnej 3,3-cala i rozdzielczości 320×480 pikseli, a na jego froncie zainstalowano dodatkowo trzy pojemnościowe przyciski służące do obsługi aparatu bez jego rozkładania. Specyfikacja techniczna opiera się na czterordzeniowym procesorze taktowanym zegarem 1,2 GHz, wspieranym przez 1 GB pamięci RAM.

Producent zadbał tez o wyposażenie będące już standardem w innych modelach, a więc mamy tu 5 Mpix kamerę tylną, slot na kartę microSD, oraz baterię o pojemności 1500 mAh. Łączność ze światem zapewnia nam WiFi oraz Bluetooth, a dodatkowo mamy jeszcze GPS i złącze USB 2.0.

Jak widać, jest to sprzęt z niższej półki z dość nietypowymi rozwiązaniami, któremu ciężko byłoby znaleźć nabywców na zachodnich rynkach. Być może dlatego Samsung na razie nie zdecydował się wprowadzić na nie Hennessy. Ale dla Chińczyków uwielbiających takie wynalazki, będzie to nie lada gratka.

Źródło: Engadget.com

You may also like...