Dziś premiera The Elder Scrolls Online: Morrowind

Dziś swą premierę ma najnowsze i największe rozszerzenie The Elder Scrolls Online: Morrowind. Przynosi nowy obszar gry i klasę postaci.

W dniu dzisiejszym ZeniMax Online udostępniło Morrowind. Jest to najnowsze rozszerzenie do popularnej gry The Elder Scrolls Online, należącej do gatunku MMO. Dodatek zabiera gracza na legendarną wyspę Vvardenfell, oferując mu wiele nowych przygód.

Oprócz nowej, bardzo obszernej lokalizacji, Morrowind dostarcza również nową klasę postaci, ponad 30 godzin fabuły, a także nowy tryb PvP 4v4v4, umożliwiający toczenie pojedynków z innymi graczami. Fabuła rozszerzenia stawia przed graczem zadanie udzielenia pomocy Vivecowi, legendarnemu wojownikowi oraz strażnikowi Vvardenfell, którego siły wysysane są przez dziwną chorobę.

Po zainstalowaniu dodatku, mozna od razu rozpocząć zabawę nową postacią, bez potrzeby kończenia poprzednich misji. Nowi gracze otrzymają także natychmiastowy dostęp do setek godzin dodatkowych przygód. Już istniejące postacie, po przybyciu do nowej lokalizacji odnajdą misje dopasowane do ich poziomu. Można też stworzyć nowego bohatera.

Dodatek przynosi nową klasę postaci – The Warden. Bohater posługuje się potężną magią natury i posiada bojowego niedźwiedzia jako towarzysza, który pomaga mu w bitwach. Nowością jest także tryb PvP o nazwie Battlegrounds. To walki w systemie 4v4v4, toczone na specjalnych arenach.

The Elder Scrolls Online: Morrowind oferowany jest w trzech wersjach, które w najniższej cenie kupicie na tej stronie. Standardowa edycja kosztuje 59,99 euro i oprócz podstawowej wersji gry, zawiera także Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited. Wersja Upgrade Edition to wydatek 103 zł i przeznaczona jest dla posiadaczy Elder Scrolls Online. Jest to więc sam dodatek.

Najdroższa jest natomiast Digital Collector’s Edition. Jej cena to 79,99 euro, a w zamian otrzymujemy kilka dodatkowych bonusów, jak wspomniany niedźwiedź dla klasy The Warden, bojowy koń wyposażony w starożytną zbroję i zwierzaka Dwarven Spider Pet. Dostaniemy także możliwość personalizacji swego ekwipunku, emotikony oraz parę innych bonusów.

The Elder Scrolls Online: Morrowind

Źródło: Vg247.com

You may also like...