EA ujawnia zmiany w Star Wars: Battlefront 2

Krytyka, która pojawiła się po becie Star Wars: Battlefront 2 zmusiła EA do zmiany kilku elementów. Wydawca ujawnia szczegóły tychże zmian.

Zakończona kilka tygodni temu beta nadchodzącej gry Star Wars: Battlefront 2, wzbudziła wiele kontrowersji. Graczom nie spodobało się w jaki sposób EA wykorzystało mikrotransakcje, które mogły dawać przewagę osobom z grubszym portfelem. Wydawca po fali krytyki zdecydował się zmienić wiele elementów i na swym blogu ujawnił szczegóły wprowadzonych zmian.

Wydawca pozostawił skrzynie zawierające karty dające graczom dodatkowe umiejętności oraz buffy podnoszące ich skuteczność na polu walki. Skrzynki można zakupić za wirtualną walutę lub prawdziwe pieniądze, jednak korzyści z tego płynące nieco się zmieniły.

Obecnie karty o najwyższym poziomie zwane Epic, nie będą już wypadać ze skrzynek, więc wydawanie na nie kasy przestanie być konieczne. Teraz mają być dostępne tylko za pomocą craftingu, do którego materiały zdobywamy dzięki zbieraniu zrzutów skrzynek. Oprócz tego EA zablokowało najpotężniejsze karty, powiązując je z poziomem gracza, który trzeba osiągnąć, zanim będzie je można stworzyć.

To nie wszystkie zmiany. Polowanie na skrzynki w celu zdobycia broni także nie będzie konieczne. Większość alternatywnych broni przeznaczonych dla danej klasy, zostanie bowiem automatycznie odblokowana jeśli spędzimy odpowiednio dużo czasu, grając nią. Pojawią się też specjalne skrzynki dla konkretnych klas, zawierające karty oraz części do craftingu broni.

Wydawca zapewnia, że nadal będzie pracował nad systemem skrzynek, więc wkrótce powinniśmy poznać szczegóły kolejnych zmian, które mogą zostać wprowadzone również po premierze gry.

Dodam że, Star Wars: Battlefront 2 zadebiutuje 17 listopada, a grę możecie zakupić na tej stronie.

Star Wars: Battlefront 2

Star Wars Battlefront 2

Źródło: Ea.com

You may also like...