Ekskluzywna kolekcja filmów Marvela

Amerykański Marvel realizuje obecnie trzecią fazę kinowego uniwersum, w ramach której pojawią się kolejne produkcje. A tymczasem fani komiksów, wkrótce będą mogli kupić ekskluzywną kolekcję filmów pochodzących z drugiej fazy.

Na 8 grudnia tego roku zaplanowano premierę ekskluzywnego pakietu Marvel Cinematic Universe: Phase Two Collection, który zawiera wszystkie najnowsze filmy o komiksowych herosach. Kosztujący 220 dolarów pakiet zawiera 13 płyt z takimi filmami, jak: Iron Man 3, Thor: Dark World, Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz, Strażnicy Galaktyki, Avengers: Age of Ultron oraz Ant-Man.

Oprócz filmów na płytach DVD i Blu-ray w rozdzielczości Full HD oraz formacie 3D, w zestawie znajdą się także ekskluzywne szkice do każdego z obrazów. Są w nich również bonusowe materiały w postaci wyciętych scen, wywiadów z aktorami, komentarzy itp. W pakiecie otrzymany takze gadżety w postaci repliki The Orb w skali 1:1 oraz kilka innych dodatków.

Pakiet jest już dostępny w przedsprzedaży na Amazonie. Niestety prawdopodobnie żaden z filmów w tym pakiecie nie będzie miał polskich napisów.

Marvel

Źródło: Amazon.com

You may also like...