Elektryczny napowietrzacz wina zaoszczędzi nam dużo czasu

Jeśli jesteście amatorami wina, to zainteresuje Was najnowszy gadżet. To elektryczny napowietrzacz wina, który dodatkowo pozwoli bezpiecznie napełnić kieliszki ulubionym trunkiem.

Każdy amator wina doskonale wie, że nie należy go spożywać od razu po otwarciu. Aby trunek uwolnił pełny bukiet musi chwilę postać, by nieco pooddychać. Nie każdy jednak ma czas, aby tyle czekać Na szczęście istnieją gadżety, które pozwolą nam go sporo zaoszczędzić.

Takim produktem jest elektryczny napowietrzacz, który w szybki i wygodny sposób uwolni bukiet naszego wina. Nie musimy już więcej czyścić karafek, w których dotychczas to robiliśmy i martwić się, że rozlejemy trunek podczas jego przelewania. Wystarczy tylko nałożyć urządzenie na szyjkę butelki, a ono zajmie się resztą.

elektryczny napowietrzacz wina

Produkt posiada dodatkowo specjalny kranik, dzięki któremu bezpiecznie przelejemy trunek do kieliszków. Całość zasila litowo-jonowa bateria, która wystarczy na jakiś czas użytkowania. Natomiast uniwersalność produktu sprawia, że prasuje on do praktycznie każdego typu butelki.

elektryczny napowietrzacz wina

Musimy jednak pamiętać, że wygoda kosztuje i w tym wypadku dość słono. Elektryczny napowietrzacz wina kosztuje bowiem niemal 139 dolarów.

Źródło

You may also like...