Epic Games rozdaje darmowe gry. Pierwsza to Cities: Skylines

Epic Games Store rozpoczęło promocję, w ramach której przez 15 dni rozda za darmo różne gry. Pierwszą z oferowanych produkcji jest strategia zatytułowana Cities: Skylines.

Za kilka dni będzie gwiazdka, podczas której tradycyjnie obdarujemy się prezentami. Te możemy otrzymać jednak nie tylko od naszych bliskich, ale też od producentów gier wideo. Jeśli więc chcecie sobie zapewnić rozrywkę na świąteczne dni, to warto zajrzeć do cyfrowego sklepu Epic Games Store.

Właśnie rozpoczęła się tam niezwykle atrakcyjna promocja, w ramach której sklep rozda różne gry komputerowe. Każdego dnia zaoferuje nam inny tytuł, zaś rozdawnictwo rozpoczęło się od gry Cities: Skylines, którą wciąż możemy dodać do naszej biblioteki. Będzie ona dostępna jeszcze przez kilka godzin, po czym zastąpi ją kolejny tytuł.

Epic oficjalnie nie podał listy tytułów, które planuje rozdać w swym sklepie i pragnie, by było to niespodzianką. Oczywiście od razu pojawiły się przecieki sugerujące jakie mogą być kolejne gry. Na liście znajdziemy m.in. Borderlands 3, Monster Hunter World, Horizon Zero Dawn, Hitman 2 oraz Assassin’s Creed Origins.

Musimy jednak pamiętać, że nie jest to lista oficjalna i są to jedynie niepotwierdzone spekulacje. Nie powinniśmy więc tak bardzo się nią sugerować. Jedyne co możemy zrobić, to po prostu codziennie odwiedzać sklep i sprawdzać co danego dnia oferuje.

Epic Games Store

Źródło

You may also like...